rozšířené vyhledávání ...

Vážení rodiče,

na tomto odkazu najdete návrh MŠMT  na uvolňování opatření v oblasti školství.

Harmonogram uvolňování opatření v oblasti školstv1.doc (54 kB)

Harmonogram uvolňování -  přehled.pdf (124.68 kB)

Podrobnosti k nástupu do školy 25. května - záložka Aktuální informace

Děkuji vám všem za spolupráci.

Jana Junková

Pro samostudium Vašich dětí je možné využít tyto portály :

www.matika.in

www.gramar.in – pro český jazyk a čtení s porozuměním

www.geograf.in –pro vlastivědu 4. a 5. ročník

/www.vesela-chaloupka.cz

Dále doporučujeme dívat se každý den na ČT 2, kde běží od 9.00 do 12.00 pořad Učí telka pro všechny ročníky 1. stupně postupně po půl hodině.

Didakta, portál, se kterým běžně ve škole pracujeme a děti jsou na něj zvyklé,  zpřístupňuje zdarma své tituly pro domácí práci – velmi doporučujeme využívat.

Přístupové kódy na www.didakta.cz pro naši školu Vám zašleme SMS zprávou.

Pro spuštění doporučují toto:

• aplikace jsou určeny pro PC a tablety s OS Windows 7, 8, 10
  • ke spouštění  výukových materiálů důrazně doporučujeme využít naši vlastní aplikaci DidaktaCZ projektor, spíše než webový prohlížeč, kde jsou již značně omezeny možnosti spouštění obsahu Adobe Flash. Aplikaci DidaktaCZ projektor je možné stahovat z tohoto linku http://www.didakta.cz/DidaktaCZ-Setup-1.0.0.zip.
  • upozorňujeme, že pro uživatele z řad žáků v domácnosti vzhledem k množství škol zapojených v projektu DidaktaCZ (téměř 2000) neposkytujeme z kapacitních důvodů živou technickou podporu na telefonních linkách společnosti, veškeré případné technické informace jsou uvedeny na našem webu v sekci Podpora
  • prosíme rodiče, aby prozatím nesdíleli přihlašovací údaje se svými známými, protože by mohlo dojít ke geometrickému růstu zatížení serverů a služba by se mohla silně zpomalit, případně zůstat po nějaké časové období i nedostupná (během dnešního dne budeme pracovat na posílení kapacity serverů, může docházet ke krátkodobým výpadkům).